Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

İşim Para

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Para Kazanma
  4. »
  5. Para Kazandıran Metaverse Oyunları

Para Kazandıran Metaverse Oyunları

admin admin - - 4 dk okuma süresi
67 0

Metaverse evreni her geçen gün daha fazla kişiye hitap ediyor. Bu yazımızda sizlere para kazandıran Metaverse oyunlarını paylaşıyoruz. Metaverse oyunlarında şimdi yerinizi alabilirsiniz. NFT sisteminin daha da gelişmiş hale gelmesi artık metaverse oyunlarında özgürce kullanılmasını sağladı. Taleplerin artması nedeniyle NFT teknolojisi daha fazla dijital dünyada yerini aldı. Metaverse oyunlarının hızlı yükselişi nedeniyle daha fazla uygulama üzerinde bu sistemi görmeye başladık. Metaverse evreninde şimdiden binlerce kişi para kazanıyor. Peki, en popüler metaverse oyunları hangisidir?

Axie Infinity

Para kazandıran metaverse oyunları arasında Axie Infinity en bilinenlerden bir tanesidir. 2018 yılından bu yana hizmet veren bu oyun hem eğlendiriyor ve para kazandırıyor. Oyun içerisinde diğer Axis’lerle savaşarak para kazanabilirsiniz. Canavarları yendiğiniz zaman gücünüzü daha da arttırabilirsiniz. Milyarca dolarlık hacme sahip olan Metaverse oyunu her geçen gün büyümeye devam ediyor.

The Sandbox Game

Oyunda sanal bir arazi üzerinde kendinizi geliştiriyorsunuz. The Sandbox Game’de dilediğiniz değişikliği arsanız üzerinde yapabilirsiniz. Bununla beraber metaverse evrenin NFT karakterinizi tasarlayabilir ve keşfe çıkabilirsiniz. Birçok şirket The Sandbox Game ile ortak çalışıyor. Bu nedenle şirketin daha sonraki yıllarda daha da büyüyeceği tahmin ediliyor.

Decentraland

Son zamanlarda kripto para birimi olan MANA kripto parası değer kazanmaya başladı. Decentraland, merkezi olmayan metaverse oyunlarından bir tanesidir. Oyun The Sandbox Game’e benzer yapıda ilerlemektedir.

Decentraland’i oynamak için sanal bir para birimine sahip olmanız gerekir. Giriş yaptıktan snra Decentraland’ın dijital ortamını keşfe çıkabilirsiniz.

Illuvium

Blok zinciri tabanlı açık dünya oyunlarından biri olan Illuvium ile çok özel bir keşfe çıkarabilirsiniz. Oyun 100 milyon dolarlık pazar değeri ile adından söz ettirmeye başladı. Çok özel görsellere sahip olan Illuvium’un gelişmeye devam edeceği bekleniyor.

UFO Gaming

UFO Gaming popüler metaverse evrenlerinden bir tanesidir. Oyun içerisinde her gezegenin farklı bir oyunu temsil ettiği ekosistem sizleri bekliyor. Oyun içerisinde görevler ve yarışmalarla NFT geliri elde edebilirsiniz.

Vulcan Forged

Vulcan Forged üzerinde birçok oyun bulunuyor. Bu oyunları takas ederek NFT geliri elde edebilirsiniz. Metaverse’deki en gelişmiş oyun şirketlerinden biri olan Vulcan tam zamanlı bir borsa şirketi gibi çalışıyor.

Mobox

Mobox, oyun oynayarak kullanıcılarına ödüller kazandırıyor. Keyifli zamanlar geçirerek sizde bu oyun üzerinden kripto geliri elde edebilirsiniz. Mobox her geçen gün büyümeye devam ediyor. Günümüzde kripto kazandıran oyunlar olduğunu biliyor muydunuz? Sadece metaverse evrenine katılarak sizde gelir elde edebilirsiniz.

Kripto blok zincir teknolojisi üzerinden işlem görüyor. Oyunlarda tutulması nedeniyle birçok kişi kripto geliri elde etmek istiyor. Oyun oynayarak artık kripto para kazanma hayali tamamen gerçeğe dönüşüyor. Oyun oynayarak para kazanma hayali tamamen gerçeğe dönüşüyor. Şimdi metvarse evreninde yer alarak gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir